Plienkové torty Bocian Vyrobené s láskou pre Vašich najdrahších.
Vyrobené s láskou pre Vašich najdrahších.

Uterákové torty

Nie všetko sa na našej stránke DarcekyBocian.sk točí len okolo detí. Originálny, milý a hlavne praktický darček nájdete u nás aj pre tých viac či menej dospelejších. Áno, uterákové torty, o ktorých je práve reč, Vám podobne ako tie plienkové neskončia síce na tanieri, ale aj tak dokážu priniesť radosť obdarovanému pri nejednej príležitosti.

Základným „stavebným“ materiálom môžu byť, ako už názov napovedá, uteráky, osušky alebo aj kuchynské utierky. Tieto pekne zbalené do tvaru torty ozdobíme dekoračným materiálom a pridáme k nim rôzne doplnky súvisiace s príležitosťou, pri ktorej majú byť niekomu venované. Napríklad uteráková torta, ktorú môžete vidieť na tejto stránke, bola darovaná mladej gazdinke pri prvej návšteve v jej novom čerstvo skolaudovanom byte.

Fantázii sa však medze nekladú a tak môže byť uterákový základ doplnený o sviečky, dámsku či pánsku kozmetiku alebo o rôzne varianty kuchynského náradia. Vaše objednávky radi obdržíme formou správy, v ktorej bližšie špecifikujete svoje nápady a požiadavky.

Uteráková torta 2
Uteráková torta