Plienkové torty Bocian Vyrobené s láskou pre Vašich najdrahších.
Vyrobené s láskou pre Vašich najdrahších.

Plienkové torty

Plienkové torty od Bociana sú originálne a jedinečné darčeky, vhodné ako milá pozornosť pri príležitosti krstu či narodenia dieťatka,  alebo na tzv. baby shower párty.  

Či už naše plienkové torty venujete sestre, kamarátke alebo kolegyni z práce, budúca mamina určite ocení tento praktický darček. Štandardne v ňom nájde jednorazové plienky Pampers Premium Care, kvalitné bavlnené plienky vhodné ako osuška či prikrývka do kočíka a plyšovú hračku od tradičnej nemeckej firmy Fehn certifikovanú pre vek 0+ s možnosťou prania v práčke. Presné zloženie však závisí od konkrétneho typu výrobku, preto venujte, prosím, pozornosť jeho popisu. Plienkové torty sú ozdobené dekoračným materiálom a odosielame ich zabalené v celofáne.

Webstránka DarcekyBocian.sk Vás prevedie našou tvorbou, výber však nie je definitívny. Ak by ste v našej ponuke nenašli vhodný darček pre Vašich blízkych, no máte v hlave predstavu, ako by mohol vyzerať, neváhajte nás kontaktovať a ak to bude v našich možnostiach, darček radi vyrobíme na mieru.

Ryba plienková torta
Jež plienková torta
Plienková torta Koala + Žirafa